Projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ atnaujina savo veiklą po karantino

plaukimo seminaras

Projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ atnaujina savo veiklą po karantino

Pasibaigus karantinui ir greitai prabėgus vasarai projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ sugrįžta. Vaikų mokymo plaukti baseinų durys vėl atsivėrė ir jau ruošiamasi priimti tiek naujus projekto dalyvius, tiek ir tuos moksleivius, kurie pradėjo mokytis plaukti, bet nebaigė 32 mokymo plaukti pamokų ciklo.

Šių metų rugsėjį mokymo plaukti pamokas pradės lankyti 3 500 antrokų iš dešimties šalies apskričių. Jiems bus pravesta 18 mokymo plaukti pamokų, o 2 151 buvęs antrokas (dabar –būsimi trečiokai) užbaigs anksčiau pradėtas mokymo plaukti pamokas. Vaikams dar liko nuo šešių iki aštuonių užsiėmimų.


Šilalės sporto mokyklos iniciatyva rugpjūčio 20-21 dienomis buvo surengtas Tauragės apskrities plaukimo trenerių, kūno kultūros mokytojų kvalifikacijos kėlimo seminaras „Plaukimo pamokos organizavimas, pasiekimų ir pažangos vertinimas“.

Jo metu savo žinias gilino 23 plaukimo treneriai ir fizinio lavinimo mokytojai. Seminaras vyko labai aktyviai, nes dalyviai išklausė ne tik teorines paskaitas, bet ir patys dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, stebėjo Šilalės sporto mokyklos plaukimo trenerių ir seminaro lektorės Mildos Šeibokaitės vykdomas mokymo plaukti treniruotes.

plaukimo seminaras

Praktinės užduotys parodė,  kad seminaro dalyviai medžiagą įsisavino puikiai, todėl tikimės, kad Tauragės apskrityje atsiras daugiau plaukimo trenerių-instruktorių, kurie saugiai ir įdomiai vykdys tolimesnius vaikų mokymo plaukti projektus.

VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro vykdomas projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ yra iš dalies finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.