Apie mus

VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras organizuoja ir koordinuoja vaikų mokymo plaukti projektus nuo 2009 metų. Mokymo plaukti projektas Lietuvoje vyksta 29 baseinuose, 25 savivaldybėse.

Projektas

Kasmet prasidėjus naujiems mokslo metams Lietuvos vaikai skuba ne tik į mokyklos suolus, bet ir į šalies baseinus, kur rugsėjo mėnesį jų laukia pirmosios projekto ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ plaukimo pamokos.

Projektas

Projektą koordinuoja ir administruoja VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, prekybos tinklas Maxima ir miestų, kuriuose vyksta projektas savivaldybės.

Projektas

Projekte dalyvauja mokiniai iš Marijampolės, Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Kaišiadorių, Pasvalio, Biržų, Kėdainių, Vilniaus miesto ir rajono, Šilalės, Visagino, Šalčininkų, Šakių, Elektrėnų, Vievio, Mažeikių, Telšių, Ignalinos, Šiaulių miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono ir Varėnos.