Privatumo politika

1 Įvadas

VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras, juridinio asmens kodas 125871845, buveinės adresas – Neries krantinė 16-439, Kaunas (toliau – „Mokausi Plaukti“ arba mes) administruoja internetinę svetainę www.mokausiplaukti.lt (toliau – Interneto svetainė).

Šis puslapis informuoja Interneto svetainės lankytojus (toliau – Lankytojai, arba Jūs) apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai jie naršo mūsų svetainėje.

Mes nenaudosime ir neatskleisime Jūsų informacijos niekam, išskyrus atvejus, aprašytus šioje Privatumo politikoje.

Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią politiką.

 

2 Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudojimosi mūsų svetaine metu (pvz.:, užpildant kontaktų formą), mes galime paprašyti Jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią galima naudoti norint susisiekti ar nustatyti Jus. Asmens tapatybės nustatymo informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

  • Jūsų vardą
  • El. pašto adresą

 

3 Prisijungimo duomenys

Mes renkame informaciją (prisijungimo duomenis), kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų svetainėje. Į šiuos duomenis gali būti įtraukta tokia informacija kaip Jūsų interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų svetainės puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika. Duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba vartotojų sutikimo pagrindu.

 

4 Slapukai

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė apsilankant interneto svetainėje patalpina saugoti Jūsų naudojamame įrenginyje. Šiuose failuose yra kaupiami duomenys apie Jūsų naršymą mūsų interneto svetainėje.

Būtinieji slapukai dažniausiai reikalingi tam, kad svetainė tinkamai veiktų, ir jie nerenka jokių Jus asmeniškai identifikuojamų duomenų.

Trečiųjų šalių slapukai, naudojami mūsų interneto svetainėje, daugiausia naudojami norint suprasti, kaip svetainė veikia ir kaip Jūs sąveikaujate su mūsų svetaine. Jie padeda išlaikyti mūsų paslaugas saugias ir suteikti Jums geresnę ir patobulintą vartotojo patirtį paspartinant būsimą sąveiką su mūsų svetaine.

Savo duotą sutikimą slapukų priėmimui bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti apsilankę šioje interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

 

5 Duomenų teikimas tretiems asmenims

Informuojame, kad tam tikri Jūsų naršymo mūsų svetainėje duomenys (IP adresas, slapukai, naršyklės informacija ir pan.) lankymosi svetainėje analizės ar kitais susijusiais tikslais gali būti perduoti ar padaryti prieinami „Mokausi Plaukti“ paslaugų teikėjams, tačiau jie neturi teisės šių duomenų naudoti kitais, nesusijusiais su paslaugų teikimu „Mokausi Plaukti“ tikslais.

 

6 Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra labai svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra šimtu procentų saugus, todėl mes negalime garantuoti visiško jos saugumo.

 

7 Nuorodos į kitas internetines svetaines

Svetainėje Mokausiplaukti.lt yra pateikiama nuorodų į išorines internetines svetaines. „Mokausi Plaukti“ neatsako už kitų, ne VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro administruojamų svetainių privatumo ir jų duomenų tvarkymo politikas. Prieš tęsdami naršymą kitose svetainėse, rekomenduojame susipažinti su tų svetainių privatumo politika.

 

8 Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę:

8.1. žinoti (būti informuotas) apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą;

8.2. susipažinti su Jūsų asmens duomenimis, kuriuos tvarko „Mokausi Plaukti“;

8.3. reikalauti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;

8.4. reikalauti ištrinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);

8.5. nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą;

8.6. kad duomenų subjektui nebūtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas, įskaitant profiliavimą;

8.7. prašyti pateikti surinktus Jūsų asmens duomenis lengvai skaitomu formatu, jeigu tai techniškai yra įmanoma.

 

9 Įstatymų laikymasis

„Mokausi Plaukti“ gali atskleisti Jūsų pateiktus asmens duomenis tik teisės aktuose numatytais atvejais.

 

10 Privatumo politikos pakeitimai

Privatumo politiką kartkartėmis galime atnaujinti. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad nepraleistumėte jos pakeitimų ir būtumėte tikri, jog sutinkate su visomis jos nuostatomis. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja paskelbus šį puslapį.

 

11 Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią Privatumo politiką, susisiekite su mumis. Mūsų kontaktus rasite čia.