Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2021 – plaukimo pamokos ir seminarai

Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2021 – plaukimo pamokos ir seminarai

2021 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras kartu su Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija vykdė 18 mokymo plaukti ir saugaus elgesio vandenyje pamokų projektą, kuriame dalyvavo 8000 vaikų.

Projekto vykdytojams buvo organizuoti kvalifikacijos tobulinimo seminarai. Gruodį užsiėmimus mokymų dalyviams vedė psichologė, psichoterapeutė Ramunė Žumbakienė ir Pasaulinės Chen Xiaowang Taijiquan Asociacijos atstovybės Lietuvoje instruktorius, šalčio praktikų propaguotojas Aivaras Krasuckas.
Daugiau akimirkų iš plaukimo pamokų ir seminarų – vaizdo reportaže.

Kviečia dalyvauti akcijoje

„Mandatum Life Lietuva“, bendradarbiaudama su Lietuvos plaukimo federacija, Jūsų vaikui gali pasiūlyti apsaugą plaukimo pamokų metu.

Visi vaikai, dalyvaujantys antrokų mokymų plaukti programoje „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2021“, gali dalyvauti „Mandatum Life Lietuva“ akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ ir įvykus nelaimingam atsitikimui pamokos metu gauti išmoką dėl patirtos traumos!
Maksimali galima išmoka yra 5 000 Eur.
Kviečiame tėvelius registruotis ir gauti nemokamą traumų dėl nelaimingo atsitikimo apsaugą savo vaikui plaukimo pamokų metu!
Registracijos forma ir akcijos sąlygos: www.mandatum.link/plaukimas
Tel.: +370 5 210 9390 · www.mandatumlife.lt

VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro vykdomą projektą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.