Projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviams – plaukimo varžybos

Projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviams – plaukimo varžybos

Po 32 mokymo plaukti pamokų finišavo 2021 metų projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projekte šiais mokslo metais dalyvavo 8 tūkst. vaikų iš 10 Lietuvos apskričių.
Dauguma baseinų gegužės – birželio mėnesiais padarė didelę šventę – surengė plaukimo varžybas vaikams, kurie galėjo parodyti savo plaukimo įgūdžius.
Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine VšĮ Aukštaitijos plaukimo – triatlono akademijos vykdytos šventės dalyvius sveikino Ignalinos rajono meras Justas Rasikas. Pasak jo, savivaldybė turi planų išplėsti mokymo plaukti programą.
„Mes, kaip savivaldybės vadovai, tikrai labai didžiuojamės, kad mūsų vaikai turi galimybę mokytis plaukti. Prasidėjus vasaros atostogoms, išleidome vaikus, kurie jau nebijo vandens, gali laikytis jo paviršiuje, o gabesni gal net taps rimtais plaukikais ateityje“, – kalbėjo meras.
Kviečiame žiūrėti reportažą iš Ignalinos:

VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro vykdomą projektą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.